Witamy w stolicy magicznego trójkąta Kazimierz Dolny-Puławy-Nałęczów! Witamy w prężnie rozwijającym się ośrodku przemysłowym, naukowym oraz turystyczno-kulturalnym.

Witamy w hotelu Sybilla!

Nasz hotel to 60 pokoi, doskonale wyposażone centrum konferencyjno-szkoleniowe oraz restauracja.

Poprzez lokalizację w  ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Zespołu Pałacowo-Parkowego  książąt Czartoryskich nasz hotel jest doskonałą bazą wypadową do Kazimierza Dolnego, Nałęczowa, Dęblina, Janowca, na stoki narciarskie w Parchatce czy do zwiedzania Puław.

W najbliższej przyszłości planujesz odwiedzić wschodnią Polskę? W Twoich planach znajduje się zwiedzanie województwa lubelskiego? Powinna Cię zainteresować oferta hotelu Sybilla. Znajduje się on w Puławach. W niedalekiej odległości od tego miasta leży słynny Kazimierz Dolny. Blisko jest również do stolicy województwa, Lublina. Największą atrakcją turystyczną Puław jest pałac rodziny Czartoryskich. Znajduje się on niedaleko hotelu Sybilla. Odwiedzający hotel turyści lub też osoby przyjeżdżające w te okolice w celach biznesowych mogą liczyć na wygodny nocleg. W swoim pokoju będziesz miał dostęp do łazienki, telewizora oraz internetu. Auto możesz bezpiecznie pozostawić na parkingu, który jest zamykany na noc. Jeżeli chcesz, możesz zdecydować się na jedzenie posiłków na mieście, istnieje jednak również możliwość zamówienia smacznego obiadu w hotelowej restauracji. Zapoznałeś sie z ofertą taniego noclegu w Puławach i jesteś zdecydowany na skorzystanie z niej? Planując przyjazd pamiętaj o tym, że doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14. Najwcześniej o tej porze możesz otrzymać klucze do swojego pokoju. Kończy się ona natomiast o godzinie 12. Musisz więc oddać klucz w recepcji przed upływem tego czasu. Jest jak najbardziej możliwe, abyś przyjechał do nas ze swoim psem. Wtedy będziesz musiał jednak uiścić dodatkową, specjalna opłatę. Jeżeli organizujesz wycieczkę i chciałbyś zarezerwować nocleg dla grupy osób, możesz liczyć na promocję cenową. Jest również możliwe nawiązanie stałej współpracy w przypadku, gdy planujesz regularnie organizować wycieczki. Będzie to dla Ciebie korzystne, możesz wtedy spodziewać się dodatkowych zniżek dla całej grupy. Jeżeli chodzi o obsługę, zatrudniamy wyłącznie osoby mające odpowiednie doświadczenie. Dzięki ich staraniom na pewno poczujesz się tutaj prawie jak w domu. Masz dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty? Zadzwoń do nas lub napisz korzystając z umieszczonego na stronie internetowej hotelu Sybilla formularza kontaktowego. Szukasz taniego noclegu w Puławach? To, co oferujemy, powinno Ci się spodobać.