NIEPOWTARZALNE MIEJSCE W KULINARNYM ŚWIECIE LUBELSZCZYZNY
Restaurant breakfast with warm potato salad

Nasza kuchnia składa się w głównej mierze z tradycyjnych polskich dań, stworzonych według staropolskich receptur z regionalnych składników najwyższej jakości. 

Specjalnością Szefa Kuchni są wyjątkowe potrawy z Lubelszczyzny. Karta menu wyróżnia się nie tylko „Lubelskimi Smakami”, między innymi plackiem po lubelsku z makiem i cebulą podany na gorąco z chłodnikiem z botwinki czy triołką pierogową z farszem ziemniaczanym, wędzonką i koprem, ale również unikatowymi deserami – przekładańcem z jabłek lubelskich sadów oraz prażonych orzechów, naleśnikami czarno na białym z puszystą masą waniliową oraz sosem pomarańczowym.
Dla wymagających Gości szukających wysublimowanych smaków przygotowaliśmy coś specjalnego – królika duszonego w sosie śmietanowym oraz białym winie czy lubelskiego sandacza w sosie z porów i zielonego pieprzu. Do naszych wyśmienitych dań proponujemy specjalnie dobrane wina.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota 10:00 – 21:00

Kącik biznesowy w naszej restauracji to również idealne miejsce na bussines lunch czy spotkanie firmowe. Gwarantujemy bezprzewodowy dostęp do internetu oraz możliwość skorzystania z ksero, drukarki czy skanera.

Restauracja Sybilla to unikatowe miejsce w Puławach na uroczystą kolację, wykwintny obiad z rodziną, romantyczny wieczór przy świecach i kieliszku dobrego wina. Obsługa zadba o serwis najwyższej klasy, kameralną atmosferę i komfort Gości.

Elegancki wystrój, jak również różnorodność składników i lokalnych lubelskich specjałów gwarantuje doskonałą jakość, naturalny skład oraz wyjątkowy smak i aromat potraw.

Zapraszamy także do organizacji przyjęć okolicznościowych w Restauracji Sybilla. 

Rezerwacja i szczegółowe informacje: